Yaşam

8 kız arkadaşı var ve 10 kez evden kaçtı! Eşi, Zahide Yetiş’in 11’inci kez geri dönmesi için yardım istedi

Zahide Yetiş’le birlikte “Yeniden Başlayalım” programında yer alan Muhammed Bey, Star TV’de seyirci karşısına çıkarak eşinin 8 sevgilisi olduğunu ve 10. kez evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi.

8 sevgilisi vardı

Muhammed, kendisini 6 kez aldatan eşi İlknur’un geri dönüşü için canlı yayında davet yaptı. Genç adamın, eşinin kendisini evlenmeden önce 3, evlendikten sonra da 3 kez aldattığını söylemesi herkesi şaşkına çevirdi. İlknur isimli eşinin kendisi yanındayken ve hatta hamileyken evden kaçtığını anlatan Mustafa isimli adam, 8 ilişkisi ve 5 çocuğu olduğu söylenen İlknur Hanım’ın 10 kez evden kaçtığını söyledi. ama çocukları için geri dönerse bunu kabul ederdi. 11’inci kez eşinin dönmesini bekleyen Muhammed, “Çocuğumu bekliyorum” dedi.

İSİMLERİ TAHTAYA TEK TEK YAZDI

Olayla ilgili ne diyeceğini bilemeyen Zahide Yetiş, kadının 5 çocuğunun kime ait olduğunu öğrenmek için tahtaya erkeklerin isimlerini yazdı. İlknur tarafından aldatıldıklarını söyleyen vatandaşlar yayına bağlanarak mağduriyetlerini anlattı.

CANLI YAYINDA KARŞILAŞTILAR

Hakkında birçok iddia bulunan İlknur, canlı yayına çıktı. Kocasıyla yüzleşince gözyaşlarına boğulan ve zor günler geçirdiğini söyleyen İlknur, kocasının kendisini korumadığını söyledi. Muhammed, aylardır her şeyi eşi için yaptığını ve bu süreçte kendisini ihmal ettiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu