Haber

Bayraklı’da tüm sokaklar yenileniyor

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, Manavkuyu’da yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek vatandaşlar ve esnafla buluştu. Önder Sandal, “İhtiyaç duyulan her noktada belediye ekiplerimiz var. “Kısa sürede tüm eksiklikleri giderip insanlarımıza sağlıklı yaşam alanları sunuyoruz” dedi.

 

VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN

Mahalle gezilerine hız veren Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye bürokratları ve teknik personelle birlikte bu kez Manavkuyu’daydı. Asfalt kaplama, kilitli parke ve kaldırım onarımlarını yerinde denetleyen Önder Sandal, parklardaki eksikliklerin giderilmesi ve spor sahalarının yenilenmesi yönünde de talimat verdi. Önder Sandal, vatandaşlar ve esnaflarla da sohbet ederek talep ve teklifleri dinledi. Yapılan çalışma mahalle sakinlerinde de memnuniyet yarattı.

 

“HER SOKAKTA İŞİMİZ VAR”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’nın her yerinde büyük çalışmalar yürütüyor, cadde ve sokaklarımızdaki eksiklikleri birer birer gideriyoruz. Yollarıyla, parklarıyla, sosyal yaşam alanlarıyla vatandaşlarımıza daha modern bir Bayraklı sunmayı hedefliyoruz. Bu nedenle her mahallede her sokakta çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

buldanajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu