Yaşam

Mustafa Yılmaz DilekTası dizisinde yakalandı mı? Dilek Taşı son bölümde neler oldu? Askerler Mustafa’yı yakaladı mı?

Kanal D’nin yeni dizisi Dilek Taşı Mustafa ve kızı Cemre’nin akıbeti ise merak konusu oldu. Rona ailesinin evine çalışan olarak giren Mustafa, evin annesi Macide’den şok yaşadı ve Mustafa’nın fotoğrafları ‘Aranıyor’ ibaresiyle her yere asıldı. Peki Mustafa Yılmaz DilekTası dizisinde yakalandı mı? Dilek Taşı son bölümde neler oldu? Askerler Mustafa’yı yakaladı mı? Detaylar burada…

DİLEK TAŞI DİZİSİ MUSTAFA YILMAZ YAKALANDI MI?

7. Bölüm biterken akıllara son sahnede yaşananlar geliyor: “Dilek Taşı son bölümde ne oldu, askerler Mustafa’yı yakaladı mı?” Soruyu getirdi. Figen, Mustafa’yla tanışıp ona yardım etmek istiyordu. Mustafa suçsuzluğunu kanıtlamanın yollarını ararken askerler tarafından yakalandı. Ancak Macide, Figen’i de Mustafa’yı da dönüşü olmayan bir yola sürüklemiştir. Mustafa askerlere teslim olurken biz de yeni bölümde neler yaşanacağını şimdiden merak ediyoruz.

DİLEK TAŞI SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU, ASKERLER MUSTAFA’YI YAKALADI MI?

7. bölüm devam ederken son sahnede yaşananlar izleyenlerde merak uyandırdı “Dilek Taşı son bölümde ne oldu, Mustafa askerlere yakalandı mı?” Sorulara yol açtı. Figen, Mustafa’yla buluşup ona yardım etmeye karar verdi. Mustafa suçsuzluğunu kanıtlamanın yollarını ararken askerler tarafından yakalandı.

Alakalı haberler

eleskirt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu