Yaşam

80 TL’ye konser verdiği öne sürülen Ajdar Anik, Haberler.com’da sessizliğini bozdu.

2003 yılında Popstar Türkiye yarışmasının seçmelerine katılarak ünlenen Ajdar Anık’ın bir fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. İddiaya göre Ajdar, gittiği tatil beldesinde 80 TL karşılığında sahne aldı. Kısa sürede birçok haberlerKendi internet sitesinde yer alan haberle olayla ilgili sessizliğini bozan Ajdar, Haberler.com’a yaptığı açıklamada, sahnelerin 2010 yılına ait olduğunu söyledi.

“BUGÜN FİYATI 4 MİLYON EURO”

Ajdar Anık konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Ciddi bir mason saldırısı altındayım. O görüntüleri yeniymiş gibi kasten servis ettiler. Görüntüler 2010 yılına ait. Tatil için gittiği yerde şarkı söyledim. , bir arkadaşımın ve hayranlarımın isteğini kırmadan. Şu anki fiyatım 4 milyon euro. Bu rakamın altında sahne almam” dedi.

AJDAR ANIK KİMDİR?

Ajdar Anik, Trakya Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden 1994 yılında mezun oldu. ‘Çikita Banana’ adlı müziği ve klibi uzun süredir gündemde yok. Yaptığı müziklerle çeşitli televizyon programlarına katıldı. Gülben Ergen, Mart 2012’de gündeme gelen telefon mesajlarında ‘Şahdamarsın’ kelimesini kullandığı ‘Şahdamar’ adlı yeni müziğiyle yeniden gündeme geldi.

borckahaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu